Stupite u kontakt s nama

 


UNICHEM AGRO d.o.o.

Dvorska 2, 10297 Jakovlje
Tel: + 385 1 6213 966
unichem@unichem-agro.hr

Besplatni savjeti: +385 1 6213 966


Vodstvo

Jurica Belle, direktor

tel: +385(0)1 6213 966
e-naslov: jurica.belle@unichem-agro.hr

 


UNICHEM, proizvodnja kemijskih proizvoda d.o.o

Sinja Gorica 2, 1360 Vrhnika, Slovenija

tel: +386 1 7558 150
fax: +386 1 7558 155
unichem@unichem.si


Vodstvo Unichem

Mile Radivojević, vlasnik poduzeća

tel: + 386 1 7558 150
e-naslov: mile.radivojevic@unichem.si

Robert Surina, generalni direktor poduzeća

tel: + 386 1 7558 194
e-naslov: robert.surina@unichem.si

Desa Samarin, direktor financijskog sektora

tel: + 386 1 7558 182
e-naslov: desa.samarin@unichem.si

Igor Rajič, direktor izvoza

tel: + 386 1 7558 175
e-naslov: igor.rajic@unichem.si

Vida Radivojević, savjetnik direktora poduzeća za marketing i PR

tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: vida.radivojevic@unichem.si

Anže Kovač, direktor marketinga

tel: + 386 1 7558 172
e-naslov: anze.kovac@unichem.si

Aleksandra Ambrož, direktor tehničkog sektora

tel: + 386 1 7558 158
e-naslov: aleksandra.ambroz@unichem.si

Rosario Pecoraro, pomočnik direktora za proizvodno tehnički sektor

tel: + 386 1 7558 156
gsm: +386 31 306 389
e-naslov: rosario.pecoraro@unichem.si

Matija Sorč, direktor izvoza

tel: + 386 1 7559 713
gsm: +386 41 754 952
e-naslov: matija.sorc@unichem.si

Janez Jesenko, Direktor hčerinskih podjetij v tujini

tel: +386 1 7558 96
gsm: +386 41 713 407
e-naslov: janez.jesenko@unichem.si

Loreta Vlahović, direktorica Gaia-U, Klub Gaia

tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: loreta.vlahovic@unichem.si


Plantella

Sve za zdrav rast vaših zelenih ljubimaca.

Bio Plantella

Prirodno, efikasno, zdravo!

Biotoll

Učinkovita i raznolika zaštita bilja.

Vivera

Neka gamad traži novi dom!

Effect

Učinkovito protiv gamadi!

Effect Rodent

Postaviš u kutove, zaboraviš na miševe!

Ratimor

Miši i štakori?
Ne, hvala!

Glodacid plus

Miši i štakori, stop!